HAKKIMIZDA

1994 yılından bu yana dünyada gerçekleşen yeniliklerle paralel çalışıp,gelişen ARGE ekibimizle birlikte çeşitli teknolojik projeleri üstün kalite ve müşteri memnuniyetiyle birlikte hizmete sunmaktadır.

Kentsel hareketliliğin sürdürülebilir bir gelecek için bugün değişmesi gerektiğine inanan firmamız, Karakutu sektöründe başlayan serüvenine, güvenlik, haberleşme, Ulaşım, Çevre atık yönetimi, Toplu Ulaşım teknolojileri gibi birçok akıllı şehir alanlarını da ekleyerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Birçok başarılı projeye imza atmış ekibimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anayasasıyla birlikte tüm bilgi, tecrübe ve referans birikimiyle INFINIDIUM Teknoloji olarak karşınızdadır.

MİSYON&VIZYON

Misyon

Ticaret dünyasının ve Kentlerin değişken dinamiğini doğru tespit edip, müşteri ihtiyaçlarına uygun sürdürülebilir, dinamik ve geleceği belirleyen ürünler geliştirmek.

Vizyon

Akıllı şehirler alanında yenilikçi, sürdürülebilir, teknoloji ve dijitalleşme odaklı, markasını uluslararası pazarda sektörün zirvesine taşımayı amaçlayan lider bir firma olmak.

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları Politikamız

İş hayatının her aşamasında “İnsan odaklı yaklaşım” ile hareket eden Infinidium A.Ş.kurumsal hedef ve stratejiler doğrultusunda insan kaynakları sistemlerini uygulamaktadır. Bu doğrultuda kuruma dair hedef ve ihtiyaçlar belirlenerek, çalışanlar için: Hem kişisel hem de meslekli anlamda sürekli eğitim olanakları sunulur, Performans değerlendirmeleri objektif kriterler ile yapılarak, yüksek performanslar ödüllendirilirken düşük performansların gelişimine destek sağlanır, Bireysel hedeflerin gerçekleşmesi desteklenerek kurumsal performansın artırılması sağlanmaktadır.

Eğitim Politikamız

Infinidium A.Ş.ailesine yeni katılan personele yönelik eğitim süreci; şirketin daha iyi tanınması, organizasyon yapısının daha net anlaşılması, iş yapma süreçlerinin, çalışma sisteminin ve çalışanların yeni personele tanıtılması amacıyla oryantasyon eğitimi ile başlar.Oryantasyon eğitimi ile personelin kuruma, çalışma ortamına ve işe uyumunun verimli bir şekilde yönetilmesi sağlanmaktadır. Oryantasyon eğitimi ile başlayan eğitim süreci, personelin mesleki ve kişisel bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimler ile süreklilik arz eder. Bu eğitimler personel ve kurumun ihtiyaçlarına göre belirlenirken kurumun hedef ve stratejilerine de katkı sağlamaktadır.

Ücret Politikamız

Infinidium A.Ş. de ücret; kişinin bilgi, beceri, deneyim, eğitim durumu ile görevin gerektirdiği bilgi, beceri ve sorumluluk düzeyine göre şekillenen ücret politikası doğrultusunda belirlenir.

SERTİFİKALAR